Milý návštevník

V tejto časti stránky je miesto pre Vaše otázky, na ktoré by ste sa radi dozvedeli odpoveď. Najčastejšie a najzaujímavejšie otázky s ich odpoveďami budú zobrazené na tejto stránke.
E-mail: 
Otázka: 

Otázka: Skúšobná otázka od tvorcov stránky. Čo Vám musíme spraviť resp, aké podklady máme dodať, aby ste boli schopný realizovať študiu resp. projekt?
Odpoveď: Prvým krokom k samotnej realizácii projektu resp. štúdie je buď obhliadka samotného objektu (ak ide o renováciu) resp. približenie nám Vašej predstavy. Potom na základe osobnej konzultácie sa dohodne ďalší priebeh spolupráce a tým aj realizácie.

Od: bart@bart.sk

MONTOVANÉ NIZKOENERGETICKÉ STAVBY
Ponúkame pre zákaznikov návrh a výstavbu montovaných nizkoenergetických stavieb rodinnych domov,chát a ostatných objektov.Komplexný návrh ,výroba a montáž vratane inžinierskej činnosti pre zákaznika. Možnosť návštevy zrealizovanej chaty v Sklených Tepliciach okr.Žiar nad Hronom

AKTUALNE KONTAKTY
ing.arch.Peter PODOBA 0918517093 archpodoba@gmail.com

PROJEKTY RODINNÝCH DOMOV
Ponúkame vypracovanie projektov rodinných domov, individuálna cena .Projekt je v rozsahu potrebnom na vydanie stavebného povolenia. Počet 6 kusov .Dodanie do 14 dní od schválenia návrhu.

ARCHITEKTONICKÝ ATELIER PODOBA s.r.o., Ing. arch. Peter PODOBA konateľ spoločnosti
Adresa: Sady 24, 966 03 Sklené Teplice, mobil: +421(0)918 - 517 093